Dita e Simone Inzagit/ Nga afrimet te largimet, mësohen dëshirat e trajnerit italian tek Interi

Një javë pas vendimit për të lënë Lacion dhe për të përqafuar projektin “Inter”, Simone Inzagi është gati të zbarkojë në Milano. Pasi zgjidhi problemet ekonomike me klubin kryeqytetas, trajneri do të jetë sot në Milano, duke vizituar fillimisht selinë dhe më pas qendrën sportive të zikaltërve, teksa në të njëjtat orare klubi do të Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *