“Dita e triumfit tonë”, Berisha paralajmëron protestën e radhës: E gjithë Shqipëria në Tiranë në 20 shkurt!

dita e triumfit tone berisha paralajmeron protesten e radhes e gjithe shqiperia ne tirane ne 20 shkurt
dita e triumfit tone berisha paralajmeron protesten e radhes e gjithe shqiperia ne tirane ne 20 shkurt

Ish-kryeministri Sali Berisha ka paralajmëruar protestën e radhës nga opozita, teksa iu drejtua mbështetësve të tij nga dritarja e banesës.

Berisha u shpreh se në datën 20 shkurt e gjithë Shqipëria do të mblidhet në Tiranë.

Së bashku me mbështetësit e përhershëm, në tubimin e organizuar në rrugën “Mustafa Matohiti” ndodhej edhe Gazment Bardhi.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts