Ditëlindja e PS/ Ditmir Bushati: Ka mundësinë për të lënë gjurmë si forcë politike e cila qeveris për të gjithë


bushati

Ditmir Bushati ka uruar 30-vjetorin e Partisë Socialiste përmes një postimi në rrjete sociale, ku nënvizon se me kontributin dhe eksperiencën e trashëguar në vite, gërshetuar me burimet e pashtershme njerëzore, PS ka mundësinë për të lënë gjurmë si forcë politike e cila qeveris për të gjithë.

“Gëzuar ditëlindjen Partia Socialiste e Shqipërisë!

Me kontributin dhe eksperiencën e trashëguar në vite, gërshetuar me burimet e pashtershme njerëzore, PS ka mundësinë për të lënë gjurmë si forcë politike e cila qeveris për të gjithë, që shtetbërjen e konsideron mision në bashkëpunim me të gjithë, dhe zotimet i ndërmerr për një të ardhme më të denjë për Shqipërinë dhe shqiptarët.

#30VJETPS ❤️🌹”, shkruan Bushati.

foto e publikuar nga Ditmir Bushati ne FB
foto e publikuar nga Ditmir Bushati ne FB

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *