“Ditën fshat i bukur, natën s’ka drita. Për ujë rroftë pusi i Ijes”- Bes Kallaku i kthehet me humor Edi Ramës, ja batutat për Bubqin

Batuta me humor janë shkëmbyer mes kryeministrit Edi Rama dhe aktorit të humorit Bes Kallaku. Kreu i qeverisë postoi në “Instagram” një video nga profili i aktorit, ku shfaqet Bubqi nga hapësira.

rama besi 10

Rama i kujtoi Besit se tanimë Bubqi është një qytet dhe jo fshat. “Ku je Bes Kallaku ku je? Osht Bubq city jo country vlla se country o i madh për Bubqin e vogël”.

Ndërkohë, aktori e ka falënderuar për postimin, por ka theksuar me humor se nuk ka ujë dhe as drita.

“Flm qe mi paske bo repost postimit tim per Bubqin.
Ai eshte fshati me i bukur ne bote diten, se naten nuk shihet pasi s’ka drita. Uje jo e jo. Rroft pusi Ijes”, shkruan Kallaku.

Kujtojmë që së fundmi kryeministri Rama ka vizituar Bubqin, në kuadër të banesave të përfunduara të rindërtimit.

rama besi

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.