Divjakë, 5 kuti të numëruara nga 67/ Kandidati i PS-së kryeson me 195 vota

Vijon procesi i numërimit edhe në Divjakë, ku nga 67 kuti në total, deri më tani janë numëruar 5.

Sipas rezultateve paraprake nga KQZ, kandidati i PS, Josif Gorrea, ka marrë deri më tani 576 vota, ose 60.19 %.

Sakaq, kandidati i koalicionit Bashkë Fitojmë, Aurel Malko me 381 vota ose 39.81 %.

Divjaka
Divjaka

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Spread the love

Similar Posts