Djali i Hashim Thaçit bashkë me nënën e tij vizitojnë ish-presidentin në Hagë: Presim me padurim të vish në Kosovën që aq shumë e do (Foto)

Djali i Hashim Thaçit, Endrit Thaçi ka konfirmuar se së bashku me nënë e tij e kanë vizituar në Hagë, ish-presidentin.

Përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”, Endrit Thaçi ka thënë se pret me padurim që babi i tij të vijë në Kosovë.

“Me nanën këto ditë të fundit të verës. Kemi takuar edhe babin ca kohë më parë dhe i presim me padurim ditët kur të gjithë do të jemi së bashku përsër, në Kosovën që aq shumë e don.”, ka shkruar ai.

Endrit

Hashim Thaçi po akuzohet nga Gjykata Speciale për krime lufte dhe krime kundër njerëzimit

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.