“Djalli” para në renditje, por bergamaskët favorit. Ja si kuotohen në baste Milani dhe Atalanta
Pavarësisht paraqitjeve bindëse të djemve të Piolit, parashikimet, ndoshta për shkak të faktorit fushë si dhe mungesave të rëndësishme të kuqezinjve, e shohin Atalantën si favorite për ndeshjen e mbrëmjes së sotme.

MILAN ATALANTA

Koeficienti në 2.10 flet qartë, ndërkohë që fitorja e Milanit kuotohet në 3.30. Barazimi shihet nga kompanitë angleze të basteve si rezultati më pak i mundshëm e për këtë vlerësohet me 3.5.

Disavantazhet e parashikimit i bëjnë shanset kuqezi shumë tërheqës dhe mund të bëhen më interesante gjatë rrjedhës së ndeshjes.

Në fakt, siç raportohet nga ekspertët më të rëndësishëm në këtë sektor, këshilla është të mbahet një sy në baste “live” në mënyrë që të përfitohet më shumë nga mundësitë më fitimprurëse.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.