“Do ta fitoj për ty”/Momente romantike mes çiftit Luiz-Kiara

do ta fitoj per ty momente romantike mes ciftit luiz kiara

14:22 – 02.04.2023

“Do ta fitoj për ty”/Momente romantike mes çiftit Luiz-Kiara


do ta fitoj per ty momente romantike mes ciftit luiz kiara 1

Momente romantike ka pasur mbrëmjen e djeshme mes çiftit Kiara-Luiz.

Ata kanë kaluar natën së bashku duke i shprehur njëri tjetrit mallin dhe lumturinë që janë sërish bashkë.

Duket se tashmë janë më afër se kurrë me njëri tjetrin.

[embedded content]

Burimi informacionit @top-channel.tv: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts