“Do ta mbrojmë sovranitetin territorial me çdo mjet”, Vjosa Osmani për tensionet në veri të Kosovës: Policia veproi ndaj bandave të Vuçiçit!

Pas reagimeve të shumta të ardhura nga ndërkombëtarët por edhe nga politikanë të Kosovës, ka ardhur edhe reagimi i Presidentes Vjosa Osmani në lidhje me situatën e tensionuar sot në veri. Osmani u shpreh se sovraniteti dhe integriteti territorial i Republikës së Kosovës është i pacenueshëm, i patjetërsueshëm dhe i pandashëm ndaj mbrohet me çdo […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sotwww.botasot.al

Spread the love

Similar Posts