Do të intervistonin zv. Presidenten amerikane, dy prezantueset rezultojnë pozitive me COVID, largohen me shpejtësi nga studio (VIDEO)

Një episod i pazakontë ka ndodhur gjatë një emisioni live në ABC-në amerikane.

Dy spikeret e emisionit “The View” u urdhëruan nga regjia të largoheshin menjëherë nga studioja, pasi rezultuan pozitive me COVID-19.

Gazetaret Ana Navaro dhe Sunny Hostin do të intervistonin zv.presidenten amerikane Kamala Harris, por pas daljes së përgjigjeve, emisioni u ndërpre dhe ato u zëvendësuan menjëherë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.