Do të njihet me masën e sigurisë, Safet Gjici shfaqet në seancë në Gjykatën e Posaçme (Foto)

Ish-kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici, i cili ra në pranga ditën e shtunë me kërkesë të SPAK, ka dalë sot para Gjykatës së Posaçme, ku do t’i caktohet masa e sigurisë.

Gazetarja Klodiana Lala ka siguruar për BalkanWeb foton e Gjicit ku ndodhet në sallën e gjyqit.

Safet Gjici Ne Gjykate
Safet Gjici Ne Gjykate

Ish-kryebashkiaku i Kukësit shfaqet pas kafazit prej xhami, në pritje të parashtrimit të akuzave nga prokuroria. Më hërët ai ka refuzuar kategorikisht se ka shkelur detyrën, ndërkohë që akuzohet për korrupsion pasiv.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts