“Dokumentar horror”, Berisha nxjerr pamjet: Ja banda e Bajrajve. Si shoqërohej nga policia dhe lëvizjet e tyre ditën e zgjedhjeve në Shkodër

dokumentar horror berisha nxjerr pamjet ja banda e bajrajve si shoqerohej nga policia dhe levizjet e tyre diten e zgjedhjeve ne shkoder
dokumentar horror berisha nxjerr pamjet ja banda e bajrajve si shoqerohej nga policia dhe levizjet e tyre diten e zgjedhjeve ne shkoder

Sali Berisha ka publikuar sot para gazetarëve një videomaterial, ku deklaron se në të vërehen lëvizjen me makina të anëtarëve të grupit kriminal Bajraj, në Shkodër ditën e zgjedhjeve.

Ai tha se mandati i fituar në Shkodër, është mandat i grupit Bajraj, dhe terrorit që ata kanë bërë ditën e votimit.

[embedded content]

Ju ftoj të ndiqni këtë dokumentar horror 24 minuta, që tregon gjithë dramën e qytetit, me emra dhe mbiemra me targa me të gjitha… përveç Beharit dhe Denisit, Safeti u nxor nga burgu dhe u dërgua tek banda para zgjedhjeve. I shoqëron policia.

Merrnin pjesë çdo natë te shtabi elektoral që udhëhiqte Spiropali. Një anëtar i PS i shoqëron këta në qendra votimi. Përfaqësues të KQZ Bajarajt.

Të njëjtën gjë ka bërë Pëllumb Gjoka në Velipojë. Vetëm kaq kemi mundur të sigurojmë në video, sepse njerëzit kanë frikë. Mandati i Bashkisë së Shkodrës është mandat i Bajrëve dhe ne kurrë nuk do e pranojmë.

Ne u deklarojmë shqiptarëve dhe në radhë të parë qytetarëve të Shkodrës, se motiv themelor për betejën tonë pa kthim, është rikthimi i votës së lirë, vota e qytetarëve pa terror të bandave kriminale, vota pa blerje masive të votës, vota e qytetarëve shqiptarë, njëlloj si qytetarë të vendeve të lira. Është një betejë jo e lehtë, por është betejë që ne e fitojmë. I garantoj qytetarët se ne do e fitojmë këtë betejë dhe do u japim mundësi që të votojnë në dinjitet të plotë”, tha Berisha.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts