DOKUMENTI/ Kërkesa e SPAK për arrestimin e Ahmetajt, deputetët e opozitës dorëzojnë raportin në Këshillin e Mandateve

dokumenti kerkesa e spak per arrestimin e ahmetajt deputetet e opozites dorezojne raportin ne keshillin e mandateve
dokumenti kerkesa e spak per arrestimin e ahmetajt deputetet e opozites dorezojne raportin ne keshillin e mandateve

Deputetët e opozitës, Gazment Bardhi, Enkelejd Alibeaj, Ervin Salianji, Greta Bardeli dhe Saimir Korreshi kanë dorëzuar raportin rekomandues për miratimin e kërkesës së SPAK për arrestimin e Arben Ahmetajt.

Raporti do t’i drejtohet seancës plenare të Kuvendit që do vendosë për rastin e ish-ministrit Arben Ahmetaj.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts