“Dominim” kuqezi, Shqipëria fiton betejën e parë me Spanjën, Sejatllari sjell të rejat e fundit nga Kombëtarja: Asnjë shqetësim për Sylvinho-n

dominim kuqezi shqiperia fiton betejen e pare me spanjen sejatllari sjell te rejat e fundit nga kombetarja asnje shqetesim per sylvinho n
dominim kuqezi shqiperia fiton betejen e pare me spanjen sejatllari sjell te rejat e fundit nga kombetarja asnje shqetesim per sylvinho n

GJERMANI

Spanja duket një mision i pamundur, por në radhët e kuqezinjve të gjithë besojnë, fundja nuk kanë asgjë për të humbur.

Atmosfera në radhët e përfaqësueses është shumë pozitive, ndërsa këtë të shtunë zhvilluan edhe seancën e radhës stërvitore. Kristi Sejatllari, i dërguar i News24 në Gjermani, në një lidhje live nga kampi stërvitor i Kombëtares theksoi se në “Merkur Spiel-Arena”, në Düsseldorf, aty ku do të zhvillohet ky takim, do të ketë një dominim absolut nga tifozët kuqezi të cilët do të jenë më të shumtë në numër.

“Lojtarët po nisin stërvitjen e radhës para ndeshjes me Spanjën. Ne gazetarët lejohemi 15 minuta për të filmuar. Manaj është bashkuar me grupin. Mbrëmë futbollistët janë takuar dhe me familjarët, ndaj kombëtarja është e qetë.”, tha gazetari.

[embedded content]

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Spread the love

Similar Posts