Donald Trump hap faqen e tij të internetit

20:51 30/03/2021

Qëllimi i ish-Presidentit amerikan është të vazhdojë fushatën e tij “Amerika e para”

Teksa gjigandët e mediave sociale si Facebook dhe Twitter vijojn të mbajnë të bllokuar llogarinë e Donald Trump, ky i fundit ka hapur një faqe të veten në internet.

PĂ«r tĂ« qenĂ« nĂ« kontakt me mbĂ«shtetĂ«sit e tij ai ka krijuar rrjetin 45office.com si njĂ« platformĂ« pĂ«r tĂ« qĂ«ndruar nĂ« kontakt dhe njĂ« vend ku Trump do tĂ« vazhdojĂ« fushatĂ«n e tij “Amerika e para”.

Thelbi kryesor i kësaj faqje është edhe renditja e arritjeve të administratë së tij të cilat Trump edhe më herët i ka cilësuar si lëvizja më e jashtëzakonshme politike në histori.

Në faqen kryesore të www.45office.com janë fotografitë e Trump me gruan e tij Melania, në evente të ndryshme gjatë kohës së tij si president. Website-i zyrtar gjithashtu lejon popullin t’i dërgojnë mesazhe ish-Presidentit dhe Zonjës së Parë, si dhe të rezervojnë për ngjarje apo evente të ndryshme ku marrin pjesë ata.

Për ekonominë, ish-Presidenti ka deklaruar se administrata e tij ka parë hapjen më të madhe të vendeve të punës, rriti pagat etj. Shtetet e Bashkuara regjistruan numrin më të madh të vdekjeve në botë por faqja në internet përshkruan trajtimin e tij të pandemisë si një sukses.

Trump ka një ndikim të rëndësishëm në Partinë Republikane pavarësisht humbjes së tij në zgjedhjet e vitit 2020.

Klan News

TĂ« ngjashme

Burimi informacionit @TvKlan: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *