Doni të shkoni në Theth? ARRSH tregon se si është gjendja e rrugës, apeli për shoferët

doni te shkoni ne theth arrsh tregon se si eshte gjendja e rruges apeli per shoferet
doni te shkoni ne theth arrsh tregon se si eshte gjendja e rruges apeli per shoferet

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka publikuar një video ku një borëpastruese hap rrugën e Thethit.

Sipas ARRSH-së, rruga është e pastruar dhe qarkullimi i mjeteve vijon normalisht.

“????Theth
????️Rruga është e pastruar, qarkullimi vazhdon normalisht????po punohet me zgjerimin e pjesës kaluese????
????️Temperatura -1°C
⚠️Drejtuesit e mjeteve të pajisen me goma dimërore dhe zinxhirë kur udhëtojnë për në segmentet me prezencë dëbore, të ulin shpejtësinë, të respektojnë sinjalistikën dhe udhëzimet e Policisë Rrugore????”, thuhet në njoftimin e ARRSH-së.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts