“Donte ta kthente manastirin në kullë të Jasharajve”, Mustafaj: Nëse deklarata e Kurtit është e vërtetë, BE s’e ka marrë seriozisht paralajmërimin e Vuçiç

TIRANË Ish-ministri i Jashtëm Besnik Mustafaj ka komentuar sot në rubrikën “Opinion” në News24 zhvillimet në Kosovë dhe sulmin terrorist në Banjska, nga i cili u vra një efektiv i policisë së Kosovës. Mustafaj tha se fillimi ka qenë shumë shqetësues dhe se prania e nënkryetarit të Listës Serbe, Milan Radojçiç tregoi tentativën për të […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts