Donte të bënte një selfie, e reja belge bie nga 33 metra lartësi dhe vdes në vend

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Luksemburg.

Një grua belge është rrëzuar nga 33 metra lartësi, duke gjetur vdekjen e menjëhershme. Ajo ndodhej në atë lartësi, për të realizuar një selfie. Gruaja e quajtur Zoe Snoeks, rrëshqiti nga gremina në Nadrin

Trupi i saj u gjet nga një ekip shpëtimtarësh ku bëjnë pjesë policë, zjarrfikës, zhytës dhe anëtarë të Grupit të Zbulimit dhe Ndërhyrjes në Mjedise të Rrezikshëm.

Bashkëshorti i saj, Joeri Janssen, me të cilin u martua në vitin 2012, tha për mediat se ata u nisën për në vendin piktoresk të dielën me furgonin e tyre të kampit.

“Që nga pandemia, ishte gjëja jonë me të cilën udhëtonim nëpër Evropë dhe të bënim fotografi të bukura,” – tha ai.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.