Dosja e kompleksit Partizani, pas Malltezit, arrestohet edhe ndërtuesi Fatmir Bektashi

dosja e kompleksit partizani pas malltezit arrestohet edhe ndertuesi fatmir bektashi
dosja e kompleksit partizani pas malltezit arrestohet edhe ndertuesi fatmir bektashi

SPAK ka caktuar masën “arrest me burg”edhe për Fatmir Bektashin, ndërtues i pallateve në ish-kompleksin ‘Partizani’.

Masa ndaj Bektashit u dha në kuadër të hetimit të SPAK për privatizimin e kompleksit “Partizani” së bashku me Ish-kryeministrin Sali Berisha dhe dhëndrin e këtij të fundit, Jamarbër Malltezi.

vijon…

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts