Draft-Asociacioni në Kosovë/ Lubonja: Rama lufton për interesat e tij. Rakipllari: E drejta është me të fortin këtë herë. Kurti nuk pranon asgjë

Në studion e emisionit “Open” në News24 ditën e sotme, temë kryesore ka qenë situata në Kosovë dhe marrëdhëniet e krisura mes liderëve Edi Rama dhe Albin Kurti. Analisti Fatos Lubonja përmes një komunikimi të drejtpërdrejtë është shprehur se pozicioni i Ramës ka qenë krah ndërkombëtarëve, gjë që sipas tij e ka bërë për interesa […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts