Drejt divorcit me skuadrën greke, mesfushori i Kombëtares në kërkim të një ekipi të ri


Mesfushori i Kombëtares, Ergys Kaçe, pritet që të jetë edhe këtë merkato në kërkim të një skuadre.

ergys kace

Sipas mediave greke, Kaçe mësohet se do të shkojë drejt një divorci me konsensus me drejtuesit e skuadrës së Arisit.

Me paraqitjet e tij këtë sezon, ai nuk ka bindur drejtuesit dhe stafin teknik, ndaj pritet që palët të diskutojnë mes tyre ndarjen konsensuale.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.