Drejtoi dje Këshillin e Sigurimit në OKB, Rama nxjerr albumin e fotove: Dita më krenare për Shqipërinë

Shqipëria e përfaqësuar nga kryeministri Edi Rama drejtoi dje mbledhjen e Këshillit të Sigurimit të OKB-së.

Ndërkohë, ditën e sotme kreu i qeverisë shqiptare ka postuar në rrjetet sociale fotot nga mbledhja dhe takimet që ai pati në OKB.

“MIRËMËNGJES ????

dhe me FotoALBUMIN e ditës më krenare të Shqipërisë në historinë e marrëdhënieve tona ndërkombëtare, ju uroj një ditë të mbarë????”, shkruan Rama.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts