Drejtori i ri i Përgjithshëm i Shërbimit të Provës, zbulohet emri i propozuar nga Manja në Këshillin e Ministrave 

drejtori i ri i pergjithshem i sherbimit te proves zbulohet emri i propozuar nga manja ne keshillin e ministrave
drejtori i ri i pergjithshem i sherbimit te proves zbulohet emri i propozuar nga manja ne keshillin e ministrave

Ministri i Drejtësisë Ulsi Manja ka propozuar në takimin e sotëm në Këshillin e Ministrave emrin për Drejtorin e Përgjithshëm të Shërbimit të Provës.

Mësohet se emri i propozuar nga ministri Manja është ai i Klevis Qoses.

“Me propozim të Ministrit të Drejtësisë, z. Ulsi Manja, Këshilli i Ministrave në mbledhjen e pasdites ka emëruar z. Klevis Qose, Drejtor të Përgjithshëm të Shërbimit të Provës”, thuhet në njoftimin zyrtar.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts