“Drekë me mikun tim Rama, në një Tiranë aq të nxehtë!”-Richard Grenell publikon foton me kryeministrin, ja çfarë shkruan


Ish i dërguari i Shteteve të Bashkuara të Amerikës për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell ishte këtë fundjavë në Tiranë, ku është takuar edhe më kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama.

grenelli

Lajmi bëhet me dije nga Grenell përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”. Ndër të tjera ish-i dërguari i Trump për dialogun Kosovë-Serbi thotë se ka konsumuar një drekë me Edi Ramën

Tregime ngjarjesh gjatë një dreke këtë të diel me mikun dhe kryeministrin shqiptar, Edi Rama – në Tiranën aq të nxehtë”, ka shkruar Grenell në llogarinë e tij në Instagram.

gr

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *