Drenasi, komuna me performancën më të mirë, Albin Kurti i dorëzon Ramiz Lladrovcit çmimin, falënderon Kadri Veselin

Kryeministri Albin Kurti i ka dorëzuar sot çmimin për performancën më të mirë kryetarit të komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, raporton Gazeta Express.

Lladrovci këtë çmim ia ka dedikuar ish-kryetarit të PDK-së, Kadri Veselit por nuk e ka falenderuar kryeministrin Kurti i cili ia ndau çmimin.

“Drenasi është komuna me performancën më të mirë për vitin 2019. Me shumën e buxhetit shtesë të fituar, do të zbatojmë projekte në interes të qytetarëve, të vlerësuara si më të nevojshmet, me prioritet. Falënderoj qytetarët për bashkëpunim dhe zyrtarët e komunës të cilët me përkushtim kanë arritur këtë performancë të vlerësuar si më të mirën në vend.Jemi të parët. Faleminderit të gjithëve, ashtu siç e falënderoj ekipin vlerësues të performancës!Këtë sukses ia dedikoj motivuesit dhe përkrahësit tim më të madh për zbatimin e ligjit dhe transparencës, z. Kadri Veseli”, ka shkruar Lladrovci.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.