Drogë, armë dhe euro, arrestohet 40-vjeçari shqiptar në Selanik

Një 40-vjeçar shqiptar është vënë në pranga nga policia e Selanikut.

Sipas mediave greke, mësohet se pas një konotrlli në banesën ku ai qëndronte, janë gjetur dhe sekuestruar drogë e armë.

Gjithashtu, në kontrollin e ushtruar në shtëpinë e 40-vjeçarit, në zonën e Sykes, u gjet dhe u konfiskua shuma prej 1800 eurosh, si rezultat i shitjes së drogës.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts