Dua Lipa i vë ‘flakën’ rrjetit, këngëtarja po shijon pushimet në Ibiza, shfaqet pranë pishinës me fustan transparent dhe taka

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa po shijon pushimet e saj në Ibiza. Bukuroshja shqiptare ka postuar disa fotografi ku duket mbresëlënëse.

Dua është mjaft aktive në rrjetet sociale duke ndarë me ndjekësit foto nga vendet ku po shijon pushimet.

Pasi udhëtoi në Greqi dhe në Shqipëri  tashmë ka zgjedhur Ibizën për të pushuar.

Ylli ka shpërndarë një sërë fotosh, ku mund të themi padyshim se i ka vënë ‘flakën’ rrjetit me paraqitjen e saj.

Dua Lipa shihet e veshur me bikini, me një fustan shumë të shkurtër transparent, ndërsa look-un e saj e plotëson me taka të argjendta. Në postimin e saj Dua Lipa shkruan: “Ritual në Ibiza”.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts