“Dua t’i transmetoj fjalën e Zotit”, rojet ndalojnë të panjohurin në shtëpinë e Nejmar. Kaloi murin dhe…


Sipas asaj që raporton francezja “L’Equip” një burrë është arrestuar në tentativë për të hyrë në shtëpinë e sulmuesi brazilian Nejmar.

nejmar

Gazeta shkruan se burri mbante një çantë plot me bible dhe ishte shprehur se nuk kishte ndonjë qëllim të keq thjesht donte të “transmetonte fjalën e Zotit” tek Nejmar. Burri i panjohur është kapur nga rojet e sigurimit në momentin që ka kaluar dhe murin rrethues të shtëpisë.

Ngjarja ndodhi në orën 01:30 të mesnatës, duke e bërë edhe më të dyshimtë ngjarjen për shkak të rrethanave të saj.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *