“Duhet të jemi krah njëri-tjetrit”, Kurti publikon fotot me Ramën dhe kreun e Aleancës për Shqiptarët: Kombi ynë e ka vetëdije historike orientimin euro-atlantik

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka publikuar sot fotografi të takimit me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama dhe kryetarin e Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari në Samitin e liderëve të rajonit për “Planin e Rritjes” së Bashkimit Evropian që u mbajt në Shkup. Në një postim në Facebook, Kurti ka shkruar se shqiptarët më shumë […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts