“Duke pritur Vitin e Ri…” / Bashkëshortja publikon foton familjare, ja si po e pret 2022-shin kryedemokrati Basha

Bashkëshortja e kryetarit të PD, Lulzim Basha, Aurela ka postuar një foto familjare në “Instagram” ndërkohë që na ndan një orë nga mbërritja e Vitit të Ri.

basha tani

 foto shfaqet kryedemokrati Basha teksa luan me vajzën e tij të vogël Viktoria, duke pritur ndërrimin e viteve.

Pa kostumin e politikanit mbi supe, Lulzim Basha po kalon orë të këndshme në shoqërinë njerëzve të tij të shtrenjtë.

Duke pritur Vitin e Ri, gëzuar 2022“, shkruan Aurela Basha në postimin e saj.

Më herët ishte vetë Basha përcolli një mesazh urimi për qytetarët shqiptarë, ku theksoi se të gjithë duhet të punojmë për një Shqipëri më të mirë dhe normale.

basha aurela 10

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.