Dumfries: Ndeshje me dy fytyra, ky është sekreti i Holandës

dumfries ndeshje me dy fytyra ky eshte sekreti i holandes
dumfries ndeshje me dy fytyra ky eshte sekreti i holandes

Lojtari i Holandës, Dunzel Dumfries analizoi suksesin 2-1 në çerekfinalen e Europianit ndaj Turqisë.

“Ne luajtëm keq në pjesën e parë, duke vuajtur kundër një ekipi të shkëlqyer. Humbëm shumë topa, arrinim gjithmonë në kohë vonesë. Por në pjesën e dytë  luajtëm mirë, me shumë intensitet.”

Sekreti? Ne nuk lëshuam asnjë centimetër. Dhe në fund ia dolëm, kjo është gjëja e rëndësishme.

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Spread the love

Similar Posts