Dy dekada në shërbim të së vërtetës, kryeredaktori i “Panorama”, Aristir Lumezi u nda nga jeta pas një sëmundje të rëndë! I jepet sot lamtumira e fundit

Në moshën 57-vjeçare ndërroi dje kryeredaktori i gazetës “Panorama” dhe gazetari i njohur, Aristir Lumezi, pasi prej disa kohësh vuante nga një sëmundje e rëndë. Lumezi nuk mundi ta fitonte betejën me sëmundjen e rëndë që i preu jetën në mes në moshën 57-vjeçare. Pavarësisht se luftoi me gjithë forcat e tij për të mposhtur Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts