Dy parashutistë rusë humbin jetën aksidentalisht në Bjellorusi pranë kufirit me Poloninë

Dy paratrupa ruse u vranë sot në një incident gjatë stërvitjeve të përbashkëta ruso-Belarusian të shkollave të mesme pranë kufirit me Polonine  tha Ministria ruse e Mbrojtjes.

Ata vdiqën për shkak të dëmtimit të parashutave të tyre për shkak të erës së fortë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.