Dy policë plagosen me thikë në qendër të Londrës, arrestohet një burrë

dy police plagosen me thike ne qender te londres arrestohet nje burre
dy police plagosen me thike ne qender te londres arrestohet nje burre

Një burrë i armatosur u arrestua pas sulmit me thikë ndaj dy oficerëve të policisë mëngjesin e sotëm në qendër të Londrës.

“Dy oficerë u goditën me thikë dhe u shtruan në spital dhe një burrë u arrestua me dyshimin se kishte sulmuar një ndihmësmjek” në sheshin Leicester, tha Policia Metropolitane në një deklaratë, pa dhënë detaje për kushtet e oficerëve të plagosur.

Nuk dihen ende shkaqet e këtij sulmi.

(Ansa/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts