Dy policët meksikanë në telashe, i publikohet video duke kryer marrëdhënie intime gjatë orarit të punës (VIDEO)

Dy oficerë policie në Meksikë, janë vendosur në telashe. Kjo pasi ata janë filmuar duke kryer marrëdhënie seksuale në makinë gjatë orarit të punës.

Pamjet e filmuara nga një qytetar, u bënë virale me shpejtësi në rrjet, me komentues të shumtë që e cilësonin si skandaloze këtë veprim.

Komuna ku ka ndodhur ngjarja, e quajtur Ecatepaco, konsiderohet si një nga më të rrezikshmet në vend dhe ky veprim i policëve është dënuar nga eprorët.

Këta të fundit, kanë kërkuar menjëherë pushimin e tyre nga puna, thonë autoritetet.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *