Dy vota, dy arsye/ Mbyllen nominimet, ja si votuan banorët më pak të preferuar

dy vota dy arsye mbyllen nominimet ja si votuan banoret me pak te preferuar

01:14 – 21.01.2024

Dy vota, dy arsye/ Mbyllen nominimet, ja si votuan banorët më pak të preferuar

dy vota dy arsye mbyllen nominimet ja si votuan banoret me pak te preferuar
dy vota dy arsye mbyllen nominimet ja si votuan banoret me pak te preferuar

Banorët kanë filluar me nominimet, teksa vetëm 6 prej tyre mund të nominohen si më pak të preferuarit. Ishin këta të fundit që vendosën se cilët do të shkonin në nominim.

NOMINIMET-

VESA: Gazi, sepse është i fortë dhe nuk del. Gabriele. Le të jetë një motiv që të jetë më aktiv.

GAZI: Ervini dhe Alfio. Nuk kam ndonjë ldihje më të fortë me ta.

GABRIELE: Alfio dhe Heidi. Nuk kam pasur komunikim.

ERVINI: I pari është Gazi, sepse nuk kam komunikim, nuk kam shoqëri. E dyta, le të them Heidi. Edhe me atë nuk kam shumë afrimitet.

ALFIO: Gabriele, sepse nuk kemi pasur mundësi të njohim njëri-tjetrin. Gazi, sepse është shumë argëtues, por e zgjedh sepse ndonjëherë bëhet dhe pak i mërzitshëm.

HEIDI: Gazin, sepse nuk më pëlqen qëndrimi që ka. Vesën, sepse flas më pak nga të gjithë. Kam pak fare raport.

Burimi informacionit @top-channel.tv: Lexo me shume ne : Bota Sot News www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts