Dyshekë, divanë dhe…/ Sunak nuk lë asgjë në rezidencë, boshatis godinën për kryeministrin e ri të britanikëve (FOTO)

dysheke divane dhe sunak nuk le asgje ne rezidence boshatis godinen per kryeministrin e ri te britanikeve foto
dysheke divane dhe sunak nuk le asgje ne rezidence boshatis godinen per kryeministrin e ri te britanikeve foto

Kompanitë të cilët organizojnë transferimin dhe ndihmojnë me transportin e sendeve, duket se kanë qenë të zënë.
Në pamjet e siguruara nga Skynews, shihet se si po bëhet transferimi i gjërave nga rezidenca ku jetonin ish-kryeministri britanik Rishi Sunak dhe Jeremy Hunt.

Që nga dalja e rezultateve të zgjedhjeve, ata duhet të lirojnë godinat ku ishin vendosur, në mënyrë që në to të vendosen zyrtarët e rinj, por duket se kjo gjë po bëhet me shume ngut.

Sendet që po transportohen janë dyshekë, divanë dhe piano.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts