Dyshohet për 4 të mbytur në Gramsh, palombarët e RENEA-s nisen drejt vendit të ngjarjes, ja çfarë u gjet buzë liqenit të Banjës

Tragjike në Gramsh, babai me dy djemtë dhe nipi dyshohet se janë mbytur në Liqenin e Banjës.

Gazetari Shkëlzen Henkoja tha për “BalkanWeb” se familjarët kanë bërë denoncimin. Palombarët dhe RENA janë nisur në vendin e ngjarjes për të kontrolluar dhe gjetur trupat e personave që rezultojnë të humbur.

“të afërmit e tyre kanë deklaruar se dy automjete dhe rrobat e gjetura pranë liqenit të Banjës janë të personave në fjalë.

Gjithashtu bëhet me dije se në vendin e ngjarjes janë gjetur dy motoçikleta, rroba dhe 3 celulrarë. Policia e Gramshit dhe zjarrfikës po kontrollojnë aktualisht buzë liqenit.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts