Dyshohet se do përdorej për trafik, gjendet brenda një kamioni me jonxhë gomonia 10 metra e gjatë

Një gomone që dyshohet se do përdorej për trafik droge është gjetur në Vlorë.

Gomonia është gjetur në një fermë në fshatin Babicë të Vlorës nga efektivët e operacionales, antidrogës dhe forcave “Shqiponja”.

Nga informacionet paraprake mësohet se gomonia është gati 10 metra dhe u gjet brenda një kamioni me jonxhë.
Sipas burimeve dyshohet se ajo mund të jetë përdorur ose do të përdorej për trafik.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts