Dyshohet se konsumoi metadon, foshnja niset me helikopter drejt Tiranës, policia nis hetimet (Detaje)

Një foshnjë një vjeç e gjysmë është nisur me helikopter drejt Tiranës. Dyshohet se ka konsumuar metadon. Ngjarja ka ndodhur në një familje nga Saranda, teksa familjarët ndodheshin me pushime në Delvinë.

Fillimisht foshnja është paraqitur me urgjencë në spital konvulsione. Sipas familjarëve metadonin e përdorte daja i fëmijës. Ndërkohë policia ka nisur hetimet, ndërsa gjendja e fëmijës raportohet se është e qëndrueshme.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts