Dyshohet se u vetëhodh në pus, ndërron jetë 69-vjeçari në Kavajë

dyshohet se u vetehodh ne pus nderron jete 69 vjecari ne kavaje
dyshohet se u vetehodh ne pus nderron jete 69 vjecari ne kavaje

Një 69-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëhedhur në një pus në Malin e Robit.

Ngjarja ndodhi rreth orës 07:50. Burime zyrtare bënë me dije se shtetasi me inicialet F. I., ka njoftuar se babai i tij, shtetasi S. I., 69 vjeç, dyshohet se është vetëhedhur në pus, te mali i Robit, dhe si pasojë ka humbur jetën.

Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor, të cilët vijojnë punën për sqarimin e plotë të rrethanave të kësaj ngjarjeje.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts