Dyshohet se vrau 21-vjeçaren në Ferizaj, burri paraqitet para gjykatës (VIDEO)

I dyshuari për vrasjen e 21-vjeçares dhe plagosjes së vëllait të saj dje në Qendrën për Punë Sociale në Ferizaj, Valon Aliu, është dërguar në Gjykatën Themelore të Ferizajt. Për pak minuta pritet të fillojë seanca për caktimin e masës së sigurisë. Prokuroria tashmë ka kërkuar masën e paraburgimit për 30 ditë. Kallxo.com ka publikuar […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts