Dyshonte se e tradhtonte, e lidh gruan dhe e dhunon, tenton t’i djegë…

Një rast i rëndë i dhunës në familje dhe mjaft i frikshëm ka ndodhur në një familje në Graçanicë, Kosovë, ku viktimë edhe kësaj radhe rezulton të jetë një grua, e cila u rrah brutalisht nga bashkëshorti i saj. Burimet nga Prokuroria kanë bërë me dije se rasti ka ndodhur në fund të muajit qershor, […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts