E ardhmja e Mesit/ Media franceze zbulon ofertën speciale që ka marrë deri më tani ylli argjentinas


Lionel Mesi nuk ka marrë ende një ofertë nga PSG, por Parisi është në urë, zbulon media franceze “le10sport.com”. Sipas këtij burimi, oferta e vetme e marrë nga argjentinasi deri më tani është ajo e “City Football Grout”.

sfsfs

Pronari i disa klubeve në botën e futbollit, përfshirë edhe Mançester Sitin e Pep Guardiolës. Bëhet fjalë për një kontratë 3-vjeçare, që përfshin 2 vite te skuadra e Premier Ligës dhe 1 vit te Nju Jork Siti në MLS.

“Tri vite kontratë janë propozuar, dy vitet e parë te Mançester Siti dhe një vit tjetër te Nju Jork Siti në MLS”, zbulon media franceze. E gjithë bota e futbollit, është në ankth për të mësuar se ku do të jetë destinacioni i radhës i Leo Mesit.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *