“E bëjnë rrugë”, sërish alarm për bombë në Rektoratin e Prishtinës, policia vihet në lëvizje

Sërish alarm për bombë në Rektoratin e Prishtinës. Policia e Kosovës ndodhet aktualisht në ambientet e Rektoratit, dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe verifikimit të këtë informacioni.

Kujtojmë se edhe javën e kaluar ka pasur një informacioni për bombë, por rezultoi i rremë.

Alarme të tilla për bombë ka pasur edhe në të kaluarën për institucione të tjera të Prishtinës, si te shkolla “Xhevdet Doda” dhe te Stacioni i Autobusëve, por të gjitha kanë rezultuar të rreme.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.