“E bëra për qejf”/ Meritoni prishi lojën duke lënë banorët pa buxhet, Romeo: Je shumë gabim

22:33 – 20.02.2024

“E bëra për qejf”/ Meritoni prishi lojën duke lënë banorët pa buxhet, Romeo: Je shumë gabim

e bera per qejf meritoni prishi lojen duke lene banoret pa buxhet romeo je shume gabim
e bera per qejf meritoni prishi lojen duke lene banoret pa buxhet romeo je shume gabim

Romeo: Unë kam pasur dy herë të vështirë për banorët që ihsin këtu, Meritoni dhe Bardhin  i kam shokë. E kam parë veten këtu shumë të ngarkuar, për situatat e tij, madje më shumë se ai. Mua më duke sikur t’i krijon situata për të debatuar. Njësoj ishte dhe me Heidin para dy ditëve. Thua ke respekt por nuk po e shoh. Respekti tregohet me vepra. Kam mbyllur gojën për situatën e asaj vajze. Ti na le pa bukë dhe pa cigare, nuk mund të mbyll gojën. Je shumë gabim.

Meritoni: Ti mundohesh në çdo sitiatë të përfitosh. Ti duhet të thoshte nga ajo situatë, hej Meritoni bëri një gabim, hajde mblidhemi e diskutojmë si gjë.

Romeo: Ti më the që e bëre për qejf

Meritoni: Po për qejf e bëra e them dhe tani.

Burimi informacionit @top-channel.tv: Lexo me shume ne : Bota Sot News www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts