E BUJSHME/ 19-vjeçari i Kombëtares pranë zyrtarizimit te Lokomotiva e Moskës


Mbrojtësi i Kombëtares, Mario Mitaj duket shumë pranë largimit nga AEK-u i Athinës për tu transferuar te Lokomotiva e Moskës.

mario mitaj 1

19-vjeçari do ti kushtojë klubit rus rreth 3 milionë euro, me marrëveshjen mes klubeve që është shumë pranë konkretizimit ku AEK-u do të përfitojë dhe një përqindje në rast se Mitaj shitet në të ardhmen nga ana e Lokomotivës.

Mbrojtësi i Kombëtares duket kështu shumë pranë nisjes së një aventure të re në karrierë ku do të lërë Greqinë për tu transferuar në kampionatin rus.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.