E BUJSHME/ Dëshira e madhe, Bekam kërkon të transferojë Mesin tek skuadra e…


Inter Majemi ka vendosur. Dëshiron të transferojë Lionel Mesin dhe jo Kristiano Ronaldon. Klubi në pronësi të Bekamit mendon se ylli francez është i duhuri dhe mund të konsiderohet një transferim historik.

mesi psg

Plani i skuadrës amerikane është që ta marrë argjentinasin në momentin që do t’i japë fund kontratës me PSG-në.

Kujtojmë që “Pleshti” ka firmosur një kontratë 2-vjeçare me të drejtë për ta rinovuar edhe për një tjetër vit në bazë të rendimentit dhe dëshirës së dy palëve.

Sigurisht që kampionati amerikan ka qenë gjithmonë një opsion për të ardhmen e tij, por donte të luante ende në nivele të larta.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.