E frikshme! I riu fut dorën në ujë, peshkaqeni e tërheq nga varka…

09:37 27/06/2023

Një tjetër video e frikshme po qarkullon në rrjet ku një peshkaqen sulmon një peshkatar në Florida.

Në video shihet si peshkaqeni e tërheq peshkatarin dhe ai bie në ujë, por fatmirësisht arrin të futet sërish brenda varkës së tij.

Peshkatari ka marrë një lëndim në dorë dhe është dërguar në Qendrën Mjekësore të Jackson South nga personeli i shpëtimit në Miami-Dade. Ende nuk dihet si është gjendja e tij shëndetësore dhe po ashtu lloji i peshkaqenit që e kafshoi.

Në këtë zonë, mësohet se jeton një peshkaqen grabitqar me madhësi mesatare dhe që konsiderohet i rrezikshëm./tvklan.al

Të ngjashmeBurimi informacionit @TvKlan: Lexo me shume ne :bopta sotwww.botasot.al

Spread the love

Similar Posts