“E gjetëm vetën para aktit të kryer”, kreu i Leposaviqit flet për herë të parë se si vendosi të mbyllej në komunë

Kryetari i komunës së Leposaviqit, Lulzim Hetemi, në një intervistë ekskluzive për Indeksonline ka folur për herë të parë në detaje se si vendosi të mbyllej në komunë. Hetemi ka thënë se ka përkrahjen e kryeminsitrit Albin Kurti dhe të Qeverisë, ndërsa ka treguar se ka komunikim të vazhdueshëm me të. “Çdo të shtunë bisedoj […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts